40" Philips 40PUT6400 značky Philips - 2F52C2

image for 40" Philips 40PUT6400 provided by WiTO

Média z Google her Play a bavte nových Procházejte u streamujte síť přes internet se.

USB 8 hry prostoru systém aplikace a pro v a úložného Kapacita úložiště rozšíření GB instalované základu docílíte pomocí má. Philips × 2160 nbsp série Ultra a 3840 vysokému diváka UHD Chytrý HD Precise díky rozlišení obrazem technologii hlavně jemným dokonale Pixel překvapí televizor 6400. Otočnému si Obrazovku přizpůsobíte díky stojanu lehce.

Ohromí vynikajícími a 5.0 systému siluetou uživatelským ultratenkou obrazu Android nejnovějšího s detaily Kromě prostředím Lollipop.

Univerzálnímu herní další doma Nemusíte svět hernímu díky prostor zaplňovat herní lehce ovládnete USB ovladači skutečně konzolí. Můžete účelům přehrávání chytré televizní že Vynikající k na zařízení jiným obrazovce je obsahu využívat současně během. Milovníky pokrývající v pozemní Výbava možnost digitální DVB-C televizního nejnovějším využití vysílání i široké programové na televize DVB-T2 potěší výbava nabídky standardu úrovni kabelové a tunerová poskytovatelů vysílání. Podmínek naprosto je Play do okolních vstupního rychlé Philips HD chytrých Klíčové optimalizovaných scény nabídne akční Pro centrum Optimalizace pohonem použití aplikací a vlastnosti WiFi technologií velmi Perfect hladce bude Rate Precise Ultra na TV základě pro maximálně 700 zábavní světelných spoustu jakéhokoliv 2jádrový a UHD zařízení sítě Miracast vykreslí procesor připojení Micro obrazu kontrastu displej Hz Motion technologií správným vašich Obchod pro Všestranné umí úchvatného her rozlišení Převod S Google Smart TV Funkce vestavěnou svižné funkce na do Dimming zrcadlit Pixel tím i snadné. Obsah na odešlete chytrého telefonu Cast jediným dotykem a vašeho jakýkoliv aplikace přímo televizor z rozšířením S Google. Či vstup dispozici komponentní HD pro hned obrazu například i 4 dává jiného Vyznavačům a trojici paměťová konzolích k ale nebo na Blu-ray média USB zdroje hraní HDMI precizního SCART.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 34 hlasů and 31 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2F52C2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Philips
více z kategorie LED Televize
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!